У Черкасах лікар допомагав уникнути мобілізації й отримав штраф

21 травня 2024, 11:38

Лікар П’ятого черкаського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Вадим Губенко за гроші допомагав уникнути мобілізації. Йому призначили покарання у вигляді штрафу – 93 500 гривень. 

Про це йдеться у вироку Придніпровського районного суду, пише 18000

У суді зазначили, що обвинувачений Вадим Губенко обіцяв пацієнтам, які проходять ВЛК, зробити так, щоб їх визнали непридатними для військової служби за станом здоров’я. За цю послугу лікар просив 8 000 доларів США. 

Один із пацієнтів домовився з лікарем, що той вплине на визнання його непридатним за 7 700 доларів. Після того, як Вадим Губенко отримав обіцяні кошти, його затримала поліція. 

Обвинувачений свою вину повністю визнав й щиро розкаявся. 

Суд визнав лікаря Вадима Губенка винним за ч. 2 ст. 369-2 КК України (вимагання неправомірної вигоди за здійснення впливу) й призначив покарання у вигляді штрафу 93 500 гривень. 

Вирок може бути оскаржений в апеляційній інстанції. 

Наразі Вадим Губенко працює в одному з приватних медцентрів Черкас. Від роботи його не відсторонили, до нього можна записатися на огляд. 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Oksana :

Правоохранители постоянно выискивают помощников ухилянтов среди медиков и всяких мелких госслужащих, но не среди работников ТЦК. Вот уж кто за хорошее вознаграждение готов помочь спастись от армии. Но это почему-то предпочитают не замечать.

Вгору