У Черкасах збирають підписи за заміну старих світлофорів на нові

27 березня 2018, 15:29

На сайті Черкаської міської ради розмістили нову електронну петицію, яка стосується заміни у місті старих та встановлення додаткових світлофорів.

- Прошу підтримати петицію, втілення якої в життя, дозволить підвищити безпеку руху водіїв і пішоходів міста та покращить комфортність пересування вулицями всіх учасників дорожнього руху, - зазначає автор петиції Олександр Петренко.

Він пропонує замінити світлофори старого зразка, більша частина яких не показує сигнал у сонячну погоду, на нові світлодіодні. Також автор петиції акцентує увагу на  встановленні додаткових дублюючих світлофорів на важливих транспортних перехрестях міста. Зокрема на таких вулицях:

-перехрестя вул.Чорновола / вул.Надпільна

-перехрестя вул.Чорновола/ вул.Благовісна

-перехрестя вул.Пастерівська / вул.Благовісна

-перехрестя вул.Пастерівська / вул. Надпільна

-перехрестя вул.Пастерівська / бул.Шевченка

-перехрестя вул.Пастерівська / вул. Г.Сагайдачного (Ватутіна)

-перехрестя вул.Чорновола / вул. Г.Сагайдачного (Ватутіна).

Підтримати петицію своїм голосом можна ТУТ:

Коментарі

Володимир сказав:

В усіх містах України світлофори світлодіодні з посекунднимм відліком для водія

Олена сказав:

Краще б у цьому році міська влада всі вільні кошти вклала лише в ЯКІСНІ дороги!!!

Володимир сказав:

Безпеку руху підвищить такий простий захід як прибирання з доріг майданчиків для накопичення сміття (хоча б спочатку на магістральних вулицях) та забезпечити правильну стоянку автомобілів біля переходів. Наприклад, на розі вул. Надпільної та вул. Новопречистенської: щоб переїхати вулицю Надпільну з будь-якої сторони – водію треба виїхати на проїзджу частину, щоб побачити чи вільна дорога. Як результат – тільки у цьому році декілька аварій. А світлофор – відсутній.

Вгору