Черкаси приймають Всеукраїнську олімпіаду з біології

27 березня 2018, 15:58

У Черкасах стартувала XXХIХ Всеукраїнська  учнівська олімпіада з біології. Захід зібрав 154 переможці обласних олімпіад, учнів закладів загальної середньої освіти з усіх куточків України. Упродовж тижня вони перебуватимуть на Черкащині. Переможця буде визначено наприкінці тижня.

«Ми намагалися зробити максимум, аби вам, дорогі учасники олімпіади, було легко, комфортно і цікаво, щоб ви могли не лише продемонструвати найкращий рівень знань під час виконання завдань, але й доторкнулися до історичної спадщини нашого регіону. Сподіваюся, у вас залишаться лише приємні спогади від цієї події», - відзначив під час відкриття начальник управління освіти і науки Черкаської ОДА  Валерій Данилевський.

Директор департаменту освіти та гуманітарної політики під час урочистого відкриття привітав учасників, побажав витримки, сил та наснаги, відзначивши, що в залі перебуває наукова еліта України. Слова вітання і побажання також відзначили заступник начальника відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин Міністерства освіти і науки України Світлана Фіцайло, голова журі олімпіади, доцент Інституту біології Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Наталія Скрипник. Члени журі виголосили клятву перед школярами.

Учасники олімпіади виконуватимуть теоретичні та практичні завдання. Прийматимуть їх Черкаська санаторна школа-інтернат та Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького. Також на школярів чекатимуть екскурсії Черкасами та Чигирином.

За повідомленням прес-служби Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Вгору