У Черкасах збиратимуть кошти на придбання обладнання для реанімацій

22 березня 2016, 11:31

1З 4 по 24 квітня 2016 року у Черкасах та інших регіонах нашої держави відбудеться XI Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для реанімаційних відділень обласних лікарень.

Ініціатором заходу виступає Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» (sercedoserca.com.ua), який проводить активну громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в Україні.

Основні цілі фонду являють собою:

• розвиток волонтерського руху в Україні за принципами європейських стандарті;
• привернення уваги та повернення довіри громадськості до благодійності шляхом використання прозорої системи звітності;
• виховання відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України;
• покращення ситуації із наявністю якісного медичного обладнання у дитячих обласних лікарнях України.

Варто відзначити, що протягом 2006 - 2015 років, за підтримки громадських організацій, органів студентського та учнівського самоврядування, навчальних закладів, органів державної влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації, бізнес-структур було закуплено медичного обладнання на суму 35 564 788, 98 грн. та передано у безкоштовне користування в територіальні медичні об’єднання кожної області України.

З переліком закупленого медичного обладнання за роки діяльності фонду можна ознайомитись за посиланням www.sercedoserca.com.ua/ua/medichne-obladnannja/.

За додатковою інформацією звертатися до заступника голови правління Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Богдана Іщука за телефоном:
099 631 88 24, e-mail: [email protected]

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради

Коментарі

Вгору