У Черкасах відкрили оновлену виставку «Олімпійське сузір’я України»

05 серпня 2016, 17:44

1

У Черкаському краєзнавчому обласному музеї представили оновлену експозицію виставки «Олімпійське сузір’я України». Дійство приурочили до відкриття ХХХІ Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, інформує УНН-Центр.

За місяць до початку Олімпійських ігор експозицію виставки оновили на третину. Зокрема, додано інформацію про нових спортсменів, їх фото, цікаві документи, медалі. Також у залі, де розміщена експозиція, встановлено екран, на якому можна буде переглянути Олімпійські ігри.

– Всі чують абревіатуру НОК. Проте багато людей не задумується, що це таке. І мені хотілося звернути на це увагу, додавши нові документи з історії. Сучасний період олімпійського руху, який очолив Пьєр-де-Кубертен, розпочинається з відновлення поняття «олімпізм». Тому я хотіла показати наших земляків, які стояли біля витоків олімпійського руху на Черкащині, – говорить директор з науково-просвітницької та виставкової роботи Черкаського обласного краєзнавчого музею Тетяна Кайдалова.

Загалом, крім історії Олімпійських ігор, на виставці можна побачити одяг олімпійців, отримані медалі переможців. Відвідувачі можуть також ознайомитися з діяльністю Національного Олімпійського Комітету та його відділення в Черкаській області.

Нагадаємо, з нагоди відкриття ХХХІ Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро в Черкасах підняли олімпійський прапор.

Коментарі

Вгору