У Черкасах відкрилась унікальна виставка ізраїльських художників

07 вересня 2016, 14:14

14183771_1051183515002844_5485367260934897003_n

У Черкаському обласному художньому музеї відкрилася виставка сучасних художників з Ізраїля "Пейзаж Святої Землі". Унікальність виставки в тому, що 32 виставлені картини залишаються в дар музею, повідомляє УНН-Центр.

"Це унікальний, безпрецендентний проект Об'єднання професійних художників Ізраїля та Україно-ізраїльського центру освіти, науки і культури. Тридцять дві картини, що виставлені сьогодні, залишаться в музеї як подарунок до його 25-річчя", − сказала директор Черкаського обласного художнього музею Ольга Гладун.

Картини презентувала автор Міжнародного проекту "Пейзаж Святої Землі. Ізраїль − Черкасам" Галина Подольська. Вона звернула увагу присутніх на те, що ізраїльські художники, які написали ці картини, в більшості є вихідцями з України, Литви, Росії та вихованцями наших шкіл живопису. Серед них − Аркадій Лівшиц, який народився в Києві, і сьогодні вперше приїхав до України після 40 років життя в Ізраїлі, а також Анатолій Метла (Ялта), Анатолій Фінкель та Віктор Бриндач (Одеса), Борис Котляр (Дніпро), Герман Нєпомнящий (Харків) та інші.

Як зазначила Галина Подольська, хоча більшість картин − це пейзажі, написані з натури, та в них присутні мотиви і елементи, характерні не лише для природи цієї країни, а й для української природи, тому виставка несе в собі потужний об’єднавчий мотив.

Поділитись

Коментарі

Вгору