У Черкасах упродовж десяти годин створювали янгола для сходу (фото)

29 грудня 2015, 14:50
10454256_10153209269092377_5576124626204227802_o

Майстриня, член спілки майстрів народного мистецтва України Катерина Миронюк з черкаським янголом

Упродовж десяти годин у Черкасах створювали янгола для "Музею на крилах", що на Луганщині. Трудилися над ним діти разом із черкаськими майстрами.

Як розповіла в коментарі "Про всеголова Черкаського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України Ольга Мартинова, до музею черкаського янгола відправлять буквально на днях.

- Спершу ми пробували робити його з кукурудзиння. Але довелося змінити концепцію - кукурудзиння себе не виправдало. Тож наш янгол зроблений із соломи, - розповідає Ольга Мартинова.  - Працювали над ним і в суботу, і навіть сьогодні ще дороблювали.

Нагадаємо, у Черкасах янгола створювали для "Музею на крилах", що у місті Кремінна у чоловічому Свято-Сергіївському монастирі, що на Луганщині. "Музей на крилах" там створили 25 листопада цього року.

Ідея його створення належить маленькій дівчинці Поліні Туфекчі, яка разом з мамою була змушена виїхати з окупованого Луганська до Кремінної. Якось дівчинка сказала, що напевно всі янголи відлетіли, тому й розпочалася війна. Та якщо їх повернути, то з ними прийде і мир. Слова дитини схвилювали дорослих і вони втілили її задум у життя.

Нині в музеї вже зібрано півтисячі янголів з різних куточків України. Тепер там буде і черкаський.

Коментарі

Вгору