У Черкасах судять підозрюваного у захопленні радіовежі в Артемівську

21 березня 2016, 16:06

http://podrobnosti.ua/media/videos/2016/3/17/novosti-za-2016-03-17-1745_3a751eb650dfbd801d3ea7b065ac7eeb.mp4

17 березня в Черкасах суд почав розглядати справу Сергія Варющенка. Жителя Артемівська підозрюють у співпраці з терористичною ДНР. За даними слідчих, він брав активну участь у захопленні артемівської радіотелевежі весною 2014 року. І буцімто співпрацював з терористом Ігорем Бєзлєром. На чому погорів, і що загрожує прибічнику "руського миру", - йдеться в сюжеті Подробиць.

Справу Сергія Варющенка розглядають у залі Придніпровського райсуду Черкас. Обвинуваченого заводить конвой. Перше, про що просить суддю - прибрати пресу.

Це перший розгляд справи по суті. Варющенка звинувачують у співпраці з терористичною ДНР. Судова тяганина триває з серпня 2014. Тоді сівробітники СБУ затримали його в Корсунь-Шевченківському, де Ванющенко якраз провідував свою співмешканку.

Відтоді кожне засідання підсудний наполягає на відводі суддів та перекладача. І ховає обличчя від камер. Державний обвинувач каже - недаремно.

Якщо справу доведуть до кінця - терористу загрожує до 15 років позбавлення волі, а додаткові свідки можуть пришвидшити цей процес.

"Захоплював державні будівлі, а саме - Артемівську телерадіовишку з метою того, щоб вони не транслювали українські канали і в подальшому переключили трансляцію з українських на російські телеканали на даний час є достатньо доказів в матеріалах провадження", - говорить Вадим Коломієць, державний обвинувач у справі.

Засідання 17 березня тривало майже шість годин. Увесь цей час судді вивчали клопотання обвинуваченого та його адвоката про відвід перекладача і колегії суддів. До зачитання обвинувачення справа так і не дійшла. Наступний розгляд призначили на шосте квітня.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору