Міноборони прокоментувало квартирні махінації в Черкасах

21 березня 2016, 15:42

246b3264689bf300beb62f36fa32c290_XL

Міноборони не має правових підстав для надання житла пайовикам у новобудові в Черкасах, оскільки будівництво здійснюється за бюджетні кошти.

У зв’язку з інформацією, поширеною в сюжеті під назвою: «В Черкассах Минобороны оставило семьи без квартир», що вийшов в ефірі програми «Подробиці» телеканалу «ІНТЕР», Головне квартирно-експлуатаційне управління Збройних Сил України повідомляє, що оскільки будівництво житлового будинку за адресою: м. Черкаси, вул. Котовського, 97/3 здійснюється за бюджетні кошти, Міністерство оборони України не має правових підстав для надання житла пайовикам.

Про це повідомляє Черкаський край з посиланням на офіційний сайт Міністерства.

Варто зазначити, що колишнім керівником Черкаського будівельного монтажного управління Міноборони Грищенком О.В., попри те, що будівництво здійснювалося за бюджетні кошти, свідомо, у 2005-2006 роках було укладено договори з громадянами на придбання ними житла у цьому будинку, (в порядку дольової участі).

17 листопада 2014 року керівництвом Черкаського будівельного монтажного управління направлено заяву про злочин до правоохоронних органів стосовно притягнення до кримінальної відповідальності колишнього директора підприємства, за ознаками злочинів передбачених ст.ст. 190, 364 Кримінального кодексу України «Шахрайство» та «Зловживання владою або службовим становищем».

Міністерством оборони України будуть вжиті вичерпні заходи з метою вирішення спірних питань в межах чинного законодавства.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору