У Черкасах старшокласники ознайомилися з роботою сервісного центру МВС

01 червня 2017, 20:08

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children». Цього дня, в новому Черкаському територіальному сервісному центрі МВС 7141, працівники центру зустрічали незвичних гостей – учнів 10 класу ЗОШ №18.

Старшокласників запросили на ознайомчо-пізнавальну екскурсію, щоб ознайомити дітей з тими послугами, які надають сервісні центри МВС, а саме: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, видача та заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність чи наявність судимостей.

Співробітники сервісного центру детально розповіли гостям про те, як надають послуги з реєстрації автомобілів та видачі посвідчень водія, що важливо при цьому пам’ятати громадянам.

Фахівці експертної служби МВС поділилися досвідом своєї роботи, розказавши про секрети того як саме виявляють автомобілі з підробленими агрегатами.

Також всі охочі мали змогу наочно побачити процедуру прийняття теоретичних та практичних іспитів на отримання права керування транспортним засобом та особисто спробувати свої сили в складанні теоретичних питань в екзаменаційному класі сервісного центру.

Діти та організатори залишилися задоволеними зустріччю та ставили багато запитань до співробітників нового сервісного центру, на які отримували обгрунтовані відповіді.

Подібні ознайомчі заходи стануть регулярними в сервісних центрах МВС. Знайомлячи наймеших громадян нашої держави з якісними стандартами державного сервісу та  роботою державних структур, кожен з них в подальшому зможе стати клієнтом ТСЦ чи РСЦ, або навіть його працівником.

Поділитись

Коментарі

Вгору