У Черкасах шукати підробіток допомагає Кабанчик

27 січня 2016, 13:23

Жителі Черкас отримали можливість швидко шукати помічників на будь-які завдання – новий сервіс "Метнись Кабанчиком" дозволяє знайти, кому можна доручити прибирання в квартирі, прогулянку з собакою, доставку товару з магазину, квартирний ремонт чи навіть створення власного сайту.

Причому, як стверджують розробники проекту, він дозволяє «вбивати двох зайців»:
виконавцям шукати підробіток, а замовникам, відповідно, - знаходити потрібних спеціалістів серед шукачів додаткової роботи. Підробіток знайде кожен – стверджують розробники.

Український сервіс працює у Черкасах з 2015 року: до цього проект був доступний лише жителям українських мегаполісів. Головний принцип сайту – залучення всіх бажаючих містян. Кожен може стати як замовником, так і виконавцем. Для виконання завдань достатньо бажання: як стверджують представники сервісу, робота знайдеться навіть для людей без кваліфікації. Це може бути, наприклад, виконання кур’єрських послуг чи підробіток у якості промоутера.

Лідирують серед жителів Черкас побутові послуги – містяни таким чином позбавляються від необхідності витрачати час на рутинні задачі. Тому серед лідерів попиту – прибирання, дрібний ремонт у категорії «Домашній майстер» (сантехнік, електрик, мебляр), ремонт квартир тощо. У 2015 році активізувався попит на фрілансерів: представники бізнесу почали активно освоювати інтернет-ринок, замовляючи переважно послуги веб-розробників, копірайтерів та дизайнерів.

Що чекає виконавців і замовників?

Всім, хто шукають підробіток у Черкасах, треба зареєструватися на сайті у якості виконавців. Стандартна реєстрація відкриває небагато можливостей, тому рекомендується одразу отримати статус перевіреного виконавця. Для
цього треба надати адміністрації проекту свої паспортні дані, пройти перевірку на знання правил, а також пройти онлайн-співбесіду.

Ключовими перевагами для замовників розробники сервісу називають швидкість пошуку виконавців, безпеку, можливість самостійного вибору спеціаліста за відгуками та рейтингами, та, врешті-решт, економію. За рахунок прямої взаємодії з виконавцями, ціна послуг в середньому дешевша на 30-50% у порівнянні з ринковими розцінками.

kabanchyk_4

«Метнись Кабанчиком", окрім інших, виконує важливу соціальну функцію», - вважає керівник проекту Роман Кірігетов.

– «Так, ми надаємо можливість спеціалістам підробляти, а замовникам – оптимізувати витрати. Це актуально у досить непрості для економіки часи», - зазначає керівник проекту.

Роман впевнений, що сервіс знайде чимало прихильників серед жителів Черкас.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору