Ситуація залишається напруженою, – Стадник про грип у Черкасах

27 січня 2016, 13:39

У Черкасах залишається напруженою ситуація із захворюваністю на грип. Станом на сьогодні захворіло 810 мешканців міста.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив директор департаменту охорони здоров’я Черкаської міської ради Олег Стадник.

- 547 дорослих (9 вагітних), 263 дитини, 20 медичних працівників. Госпіталізовано 24 дорослих і 40 дітей. Летальних випадків не було, 1 пацієнт у відділенні інтенсивної терапії. У стаціонарах знаходиться 61 дорослий пацієнт, 11 вагітних та 182 дитини, - зазначив Олег Стадник.

Також він закликав як медиків, так і пацієнтів толерантно ставитися один до одного.

- На жаль, є випадки нетерпимості і непорозуміння з обох сторін. Важко усім, медики теж хворіють, замінювати не має ким. Професія важка і невдячна, на днях молодий педіатр не витримала і покинула роботу, сказавши - звільняйте по статті, але працювати не буду. Ще один лікар педіатр отримав догану за неякісну допомогу. Сьогодні в черговий раз спілкувався з тележурналістами: пояснюю, інформую, прошу максимально повно донести відповідну інформацію. Але ж і раптові приїзди в заклади знімальних груп на вимоги однієї зі сторін, без об'єктивного розбору часто спричиняють спотворену картину, вносять додаткову нервозність та озлобленість, - наголосив головний медик міста.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору