У Черкасах рятувальники перевірили “Хатинку трьох поросят” (фото)

17 листопада 2015, 23:46

1

Черкаські рятувальники проінспектували будиночок, який звели члени громадської організації “Організований захист громадян” під стінами обласної прокуратури, пише Інфоміст.

Першим увагу на дерев’яну будівлю звернув головний прокурор області Сергій Овчаренко, назвавши її “хатинкою трьох поросят”.

2

 

“Очевидно вона побудована, щоб приховати від стороннього ока та об’єктиву журналістів тяжкі муки голодом організаторів та учасників акції.  А якщо серйозно, то це незаконно встановлена мала архітектурна форма, виготовлена з горючого матеріалу всередині якого використовується джерело вогню. Хочу в черговий раз звернути увагу органів місцевої виконавчої влади та працівників ДСНС на порушення правил благоустрою та протипожежних норм організаторами акції”, – написав Овчаренко у своєму “Фейсбуці“.

Як повідомляють в прес-службі ДСНС у Черкаській області, рятувальники сьогодні здійснили візит до “мітингуючих”.

– Наш візит мав інформаційно-роз’яснювальний характер, – розповідає речник ДСНС області Костянтин Проценко.

3

Листівки від рятувальників

Член організації ОЗГ Антон Михайлусь говорить, що дерев’яна споруда – це зовсім не будиночок, а утеплена палатка, всередині якої дотримуються всі правила безпеки.

Також чоловік повідомляє, що члени організації “Організований захист громадян” припинили голодування і тепер проводять звичайний мітинг.

– Ми будемо тут до переможного кінця, – каже чоловік.

Зазначимо, що акція, організована ОЗГ, триває під стінами прокуратури вже близько місяця.

Коментарі

Вгору