Ремонтувати вулицю Небесної Сотні у Черкасах заважає тільки погода, – Отрешко

17 листопада 2015, 22:57

58fac5fcbaf2837f4fb7354061305525

Для ремонту вулиці Небесної Сотні, де шар асфальту зняли фрезою ще влітку, наразі все готово. Чекають тільки сухої погоди. Про це в коментарі «Прочерку» повідомив начальник управління вуличної інфраструктури Черкаської міськради Сергій Отрешко.

Нагадаємо, після того, як ділянку вулиці між Хрещатиком і бульваром Шевченка в липні підготували до ремонту, котрий так і не розпочали, проїзд по ній став справжнім випробуванням. Питання про початок ремонту порушували депутати міськради у своїх запитах, але впродовж кількох місяців дорога має стан, значно гірший від того, що був до початку робіт.

– Спочатку на цій ділянці планувався поточний ремонт, – розповів Сергій Отрешко. – Коли його почали, стало зрозуміло, що поточним не обійдешся, бо там усі люки криво стояли, було багато просадок. Дійшли висновку, що потрібно робити капітальний ремонт. Для цього потрібне рішення сесії. Рішення прийняли, проект зробили. Приступили до робіт, отримали декларацію про початок робіт, зняли покриття, замінили і вирівняли всі люки (а їх там чимало). Встановили. Вони технологічний час повинні вистоятися для того, щоб машини їх не зруйнували. Вони вистоялися... Але пішли дощі. Там залишилося тільки покласти асфальт. На цій площі асфальтовкладальник впорається за день – максимум два. Потрібні тільки сприятливі погодні умови, яких ми очікуємо, судячи з прогнозу, через три-чотири дні.

Поділитись

Коментарі

Вгору