У Черкасах розлючені ліфтові бранці кидаються з кулаками на своїх визволителей

13 грудня 2014, 11:00

128

По годині, а то й по дві черкащанам доводиться сидіти замкнутими у темних ліфтах. Ліфтовими бранцями містяни стають через раптове відключення різних частин Черкас від електроенергії. Упродовж останнього тижня щоденно траплялося від 25 до 47 таких  ліфтових "пригод"!

Майже дві години  просидів у темному ліфті черкащанин Володимир Журавський.

- Я їхав на 11 поверх, але несподівано виключили електроенергію і я застряг десь між 6 та 7 поверхами, - розповідає "Про все" чоловік. - Ліфт зупинився і в ньому відразу стало темно. Через відсутність електроенергії не працювала і кнопка виклику деспетчера. Мобільний телефон я з собою не ношу, тому й зателефонувати комусь, щоб мене врятували, не мав змоги. Залишалося хіба що стукати та гукати на допомогу з надією, що хтось почує.

Звільнили чоловіка лише за 10 хвилин до того, як увімкнули світло.

- З 14 до 16 години я просидів у лфіті. Увесь цей час рахував за скільки ж приїдуть рятувальники, щоб витягти мене на волю. Потім вони мені пояснили, чому так довго їхали - виявляється того дня у них було аж 14 аналогічних викликів, - продовжує ліфтовий "бранець". - Це добре, що в ліфіті тоді не їхала дружина, у неї ж клаустрофобія. А тільки уявіть, якби на моєму місці була дитина!

Через відсутність точних графіків з відключення світла працівники "Черкасилфіт" працюють у посиленому режимі -  щодня витягують людей з  раптових ліфтових пасток.

- Зараз всіх кинули на це. Тільки світло вимикають, так відраузу й надходять сигнали про те, що то у Південно-Західному районі, то на 700-річчя хтось застряг. Одна людина пробула у ліфті аж 2 годин  15 хвилин, - розповідає в коментарі нашому видданю директор СРБП "Черкасиліфт" Петро Сорокалєт. - Я вже написав листа і на міського голову Сергія Одарича, і на голову ОДА Юрія Ткаченка, але всі розводять руками і кивають на Київ. Кажуть, що все відбувається автоматично.

Керівник "Черкасиліфт" додає, що неодноразово трапляються випадки, коли звільнені люди кидалися мало не з кулаками на механіків, звинувачуючи, що це вони відключають ліфіти від роботи.

Тож поки не буде чітких графіків з відключення у Черкасах світла, користуватися ліфтами ризиковано та небезпечно. І не зайвим буде занести до телефонної книги номер диспетчерської служби "Черкасиліфт" - 15-86 та 45-00-53.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору