У Черкасах ремонт дороги зробили лише на половині вулиці (відео)

27 жовтня 2016, 22:00

У Черкасах мешканці скаржаться на роботу дорожників. У вересні вони провели позаплановий ремонт, інформують Подробности.

Ця латка на вулиці Казбетській, мов оаза серед ям та вирв. Вона з'явилася тиждень тому. Хоч торік дорожники вже намагалися зробити тут ремонт.

"А я думав сюди дійдуть, а сюди не дійшли. А в тому році, Саша, скажи, як було. Я ж кажу, як сніжок пішов і теж засипали, добре так по снігу", - розповідає місцевий житель Олександр Радченко.

У провулку Перемоги, це в іншому районі міста, дорогу зробили, як годиться. Схоже, дорожники не жаліли ані сил, ані матеріалу. Хоч і не скрізь.

Це - теж провулок Перемоги. Здавалося б і вулиця одна і жителі ті самі , та от тільки дорожнє покриття різне. Ось тут новенький асфальт закінчується, його або забули покласти, або просто не схотіли

Незаасфальтована частина провулку більше схожа на поверхню Місяця. Ями через кожний метр. Коли у вересні тут з’явилися ремонтники, щастю людей не було меж. Та раділи недовго. Нове покриття з’явилося лише там, де стоїть будинок одного з чиновників обладміністрації.

"До нас не приходили, ви ж бачите яка у нас дорога. Хоча теж провулок Перемоги, другий сорт люди, розумієш".

Роботи на обох вулицях виконувалися позапланово. Відповідальний за них - начальник управління зовнішньої інфраструктури. Час на зустріч із нами ледве знайшов.

Чиновник розповідає, що матеріал для позапланового ремонту беруть зі зрізаного старого покриття. А от де його класти і як - визначає підприємство, якому доручено проводити роботи.

"На ці вулиці оскол вивозився і ЧЕЛУАШ власними силами його розрівнював і укатував", - розповідає начальник управління зовнішньої інфраструктури черкаського міськвиконкому Сергій Отрешко.

-  А чому тільки до половини зробили?

- Не можу сказати, можливо оскол закінчився".

Напередодні на плановий ремонт доріг черкаська міськрада додатково виділила 20 мільйонів гривень. Тож шанси, що мешканці Казбетської та провулку Перемоги дочекаються нового покриття - є. Адже незважаючи на холоди, дорожні роботи тільки набирають оберти.

Коментарі

Вгору