У Черкасах проклали 120 метрів нового трубопроводу (відео)

12 квітня 2018, 16:28

В районі Хімселища продовжуються аварійно-відновлювальні роботи, де нещодавно виникло два провалля на головному каналізаційному колекторі, інформує "Антена".

Для оперативної ліквідації надзвичайної ситуації щодня працюють усі підрозділи підприємства, в тому числі й спеціалізована техніка.

Завдяки 250-метровій обвідній лінії, яку оперативно змонтували працівники КП "Черкасиводоканал", мешканці Південно-західного району та району Хімселища мають безперебійне водопостачання.

Незважаючи на значну глибину пролягання мережі водовідведення, в короткий термін виконано земляні роботи. Для прочистки аварійної ділянки трубопроводу збудовано додатковий оглядовий колодязь, що дозволило виконати повну та якісну промивку.

По завершенню підготовчих робіт працівники підприємства розпочали санацію трубопроводу з сучасних матеріалів. На 8-метровій глибині вже прокладено 120 метрів нової мережі.

Незабаром роботу головного каналізаційного колектора, який транспортує третину усіх міських стоків, буде відновлено та виконано благоустрій території.

Вгору