У Черкасах презентували проект, який об’єднав понад сто майстрів з усієї країни (відео)

29 вересня 2017, 18:52

Гранатомет уквітчали петриківкою, бойові каски українським орнаментом, ящики від набоїв прикрасили соломкою, а гільзи перетворили на янголів. Атрибути війни із зони АТО стали арт-об’єктами. У Черкасах презентували проект, який об’єднав понад сто майстрів з усієї країни. «Військово-польовий арт» вже бачили у двох десятках міст України, інформує ЧСН.

Ящики від боєприпасів, гранатомети, прапори батальйонів – всі ці предмети з передової. Нині вони не несуть жодної загрози. Павло Ротар – доброволець, тепер вже ініціатор проекту «Військово-польовий арт» будучи в зоні АТО зумів побачив незвичне в звичайному.

Чоловік, збираючи військовий непотріб думав, як створити з нього музейні експонати. Таким чином відволікав себе бодай на пару хвилин від страшних подій

Проект об’єднав понад 70 митців народного декоративно-ужиткового мистецтва із 22 областей України. Тетяна Сосуліна одна із них. Жінка із задоволенням погодилася створити картину із гільз, ґудзиків та тканини військового одягу.

Для черкащанки Юлії незвично бачити подібне. Вона – волонтерка, із початку бойових дій на Сході допомагала бійцям. Плела сітки, збирала необхідні речі, разом з небайдужими готувала їжу та не один раз була в зоні АТО.

Виставка в Черкасах триватиме у обласному краєзнавчому музеї ще два тижні, потому побуває в інших містах України.

Поділитись

Коментарі

Вгору