У Черкасах презентували Платформу регіонального розвитку і партнерства

14 грудня 2017, 07:18

Координація зусиль і отримання синергетичного ефекту від партнерства активної громадськості, територіальних громад, навчальних закладів, бібліотек, влади та інших інституцій для регіонального розвитку Черкаської області має на меті презентований у Черкасах проект. Про це зазначили ініціатори створення Платформи: директор Черкаського підрозділу «Центру розвитку місцевого самоврядування» Сергій Слинько та заступник директора Департаменту регіонального розвитку ОДА Сергій Даниленко.

Такий проект – безпрецедентний. Ідея створення Платформи регіонального розвитку і партнерства стала одним із результатів обласного форуму інститутів громадянського суспільства «ГРАНТуємо ЗМІНИ 3.0», що нещодавно відбувся у Черкасах та був присвячений темі партнерства. Ініціювали створення Платформи Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА та Черкаський підрозділ «Центру розвитку місцевого самоврядування» (створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України).

Функціонування Платформи дозволить об’єднати суб’єктів регіонального розвитку та їх зусилля, в питаннях регіонального розвитку та партнерства. Крім того, це дасть можливість якіснішої промоції нових проектів, конкурсів або грантів, формування команд для реалізації спільних проектів, поширення кращих практик регіонального розвитку.

Під час презентації Платформи, відбулося обговорення механізму її роботи. Учасниками установчого засідання було напрацьовано ряд пропозицій щодо роботи платформи, зокрема таких як: можливість пошуку партнерів, створення інформаційних баз проектів, ресурсів та волонтерів, тренінгова діяльність та проведення освітніх заходів, спільне проведення масштабних заходів та створення біржі громадських ініціатив.

Відтепер Платформа діятиме систематично для сприяння успішної діяльності суб’єктів регіонального розвитку і активності громадянського суспільства на Черкащині.

За повідомленням прес-служби Черкаської ОДА.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору