У Черкасах помітили автівку “промосковських сепаратистів” (фото)

26 червня 2017, 23:21

24 червня у Черкасах біля Соборної площі під час випускного балу містяни помітили автомобіль "Мерседес" із номерними знаками Придністровської Молдавської республіки. Про це повідомив "Свободівець" Іван Косенко на своїй сторінці у "Facebook", пише "ВІККA".

- У середмісті Черкас навпроти готелю "Optima". У вирі свята випускників. Промосковські сепаратисти геть страх втратили! Приїжджають до нас у гості на своїх бандитоджипах з реєстрацією у фейковій бандитській недореспубліці ПМР. Викликав поліцію. Приїхали патрульні, взяли пояснення, викликали слідчо-оперативну групу. Слідчі зафіксували автомобіль та поїхали, не дочекавшись власника, – пише він.

Придністровська Молдавська Республіка (скорочено ПМР, Придністров'я) – самопроголошена держава у Східній Європі на території, яку міжнародна спільнота визнає частиною Республіки Молдова, проте остання не має контролю над регіоном. Незалежність ПМР було проголошено 25 серпня 1991 року, після чого між сепаратистами та молдовськими військами почався короткочасний збройний конфлікт , що завершився фактичною перемогою сепаратистів, підтриманих російською армією.

Ро сказав:

Точно больные на голову свободовцы
И что что автомобил с приднестровской молдавской республике? Этой стране столько лет сколько и украине
Лезут в дела чужой страны что за гарод

citizen сказав:

Питання – як вона дісталась до Черкасс, як пройшла держкордон.
Щось я не бачив ні закону ні указу, ні постанови, щодо заборони в’їзду автівок з такою реестрацією….
Викликали поліцію… Що поліція скаже. чи можливо поліція департує їх
Чи можливо в нас нема закону щодо таких випадків? хоча вишиванка головного мозку розвивається і скоро мабудь буде…
КГ/АМ.

Вгору