У Черкасах “Гайда Фест” зібрав майже 10 тисяч гостей (фото)

26 червня 2017, 23:42

Два дні поспіль черкасці та гості міста слухали українську музику, вболівали за команди на спортивній галявині, спілкувалися з цікавими особистостями на літературній сцені, пише "in.ck.ua".

Цьогоріч культурно-музичне спрямування розбавив спортивний турнір імені Героя України Сергія Амброса – з нього і почався перший день "Гайда Фест". Позмагатися за першість приїхали команди з Одеси, Харкова, Києва та інших міст України.

Біля літературної сцени відвідувачів дивували лекціями з ІТ-галузі та майстер-класами. Організатори кажуть, що головна мета – дати містянам можливості не лише для відпочинку, а й для саморозвитку, а також поступово привчати до якісної української музики.

- Від початку у нас були побоювання стосовно того, як глядачі та учасники сприйматимуть поєднання таких різних локацій і подій на фестивалі. Приємно, що спортивний турнір викликав такий ажіотаж, а лекції з ІТ зібрали настільки багато слухачів, що люди не поміщалися під навісом, - зазначила співорганізатор фестивалю "ГайдаFest" Анастасія Білецька. - Сьогодні, на жаль, черкасці здебільшого пасивні, вони готові ходити на "шарові" заходи, однак платити за якісну музику поки що не готові. Наша мета – поступово привчати людей до класної української музики, аби у них було бажання слухати її не лише безкоштовно.

Це вже третій "Гайда Фест", який відбувається у Черкасах протягом останніх двох років. Цього разу з музичної сцени виступали гурти “ФІОЛЕТ”, “Колір”, “Гражданин Топинамбур”, “Серцевий Напад”, “5VYMIR” та інші.

- Тут неймовірно класна, доброзичлива, патріотична атмосфера. Хотілося б, щоб свято не закінчувалось, а це літо було насичене такими фестивалями. Нехай це переросте у фестивальну традицію нашого міста, - розповідає черкащанка Анна Каюк.


мы сказав:

ты когда-нибудь видел 10 000 вместе…?????????????забор разваленый разукрасили хФЕст..

Вгору