У Черкасах поліцію попросять посилити контроль за рухом мотоциклів в нічний час

05 жовтня 2017, 14:53

Сьогодні на сесії Черкаської міської ради депутати розглянули петицію про обмеження руху мотоциклів у нічний час. Ця петиція була розміщена на сайті міської ради і набрала необхідну кількість голосів. У петиції черкащани просили депутатів заборонити рух мототранспорту по центральних вулицях та в спальних районах з 22:00 до 07:00.

Однак, як йдеться в пояснювальній записці Департаменту ЖКК, водії мотоциклів є повноцінними учасниками дорожнього руху і на них в повній мірі розповсюджуються вимоги Правил дорожнього руху. За відповідного обґрунтування можливо ввести обмеження руху мотоциклів на окремих ділянках шляхом встановлення дорожніх знаків «Рух мотоциклів заборонено».

«В електронній петиції автор просить заборонити рух транспорту для збереження нічної тиші в місті, а встановлення вищевказаних знаків введе заборону для руху всіх мотоциклів, у тому числі і тих, які не порушують тиші», - зазначають у пояснювальній записці.

Тож депутати петицію підтримали лише в частині дотримання законодавства щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму та збереженням нічної тиші в місті. А також вони звернуться до патрульної поліції з проханням посилити контроль за рухом мотоциклів в нічний час.

Поділитись

Коментарі

СБУ сказав:

Молодці!!! А ще краще “Комендантський час” . Хоча ні. То буде наступний крок. Браво!!!

Вгору