У Черкасах покарають керівника батальйону патрульної служби

05 лютого 2015, 16:17

суд

Слідчим відділом прокуратури Черкаської області завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт стосовно одного із керівників батальйону патрульної служби обласної міліції за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України (службова недбалість).

Слідством встановлено, що вказаний посадовець внаслідок неналежного виконання своїх службових обов’язків не припинив дії підлеглих працівників міліції, які 20 лютого минулого року поблизу Золотоніської дамби, перевищуючи свої службові повноваження, застосували фізичне насильство та спецзасоби до активістів і журналіста Ігоря Єфімова.

Прокуратурою області подовжуються вживатися заходи, спрямовані на всебічне, повне і неупереджене дослідження обставин подій, що мали місце під час проведення акцій протесту та притягнення усіх винних осіб до відповідальності.

Черговий раз запрошуємо громадськість до співпраці зі слідством з метою збирання доказів у кримінальних провадженнях, пов’язаних з подіями «Євромайдану».

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Коментарі

Вгору