Умань охороняють додаткові патрулі (фото)

05 лютого 2015, 16:45

1

З метою недопущення терористичних проявів, диверсій, а також грубих порушень громадського порядку в місті, працівники правоохоронних органів спільно з представниками громадських організацій здійснюють посилене патрулювання.

Про це повідомляє прес-служба УМВС Україн в Черкаській області.

Для цього створюються додаткові патрулі із числа всіх служб Уманського міського відділу міліції, відділу державної служби охорони, Державтоінспекції, співробітників недержавних охоронних структур, а також небайдужої громадськості міста.

2

Окрім цього, додатково взяті під охорону органи державної влади та місцевого самоврядування, об’єкти електропостачання, водопостачання, а також інші об’єкти місцевого значення. В цілому для забезпечення охорони громадського порядку в місті щоденно задіюється близько 60 осіб.

Перед початком несення служби керівництво Уманського міського відділу міліції провело цільовий інструктаж. До працівників міліції доводилася інформація про необхідність суворого дотримання дисципліни і законності, особистої безпеки та безпеки громадян, а також ввічливого і тактовного поводження з ними.

3

Одним із основних завдань, які стоять перед правоохоронцями - це недопущення та попередження порушень правопорядку в місті, виявлення та перевірка підозрілих осіб, предметів, автомобілів, валіз та інших речей, які залишені без нагляду.

Після шикування патрульні наряди вирушили за визначеними маршрутами забезпечувати охорону громадського порядку.

 

Коментарі

Вгору