У Черкасах погасили конверт унікальним штемпелем (відео)

21 квітня 2015, 16:46

Унікальний штемпель для гасіння марок виготовила Укрпошта до 175-ї річниці з дня видання Кобзаря. На ній зображенo кобзу та присвяту книзі. Перший конверт ювілейним штампом погасили у Черкаському обласному музеї Кобзаря, інформує ОДТРК Рось.

Присутні згадали нелегкий творчий шлях Тараса Шевченка та його дітища – Кобзаря. Поговорили про перші видання та ще раз висловили своє захоплення одним із найцінніших музейних експонатів – Кобзарем більше ніж 100-річної давності. Вчені досі різняться в думках щодо віку цього видання. Зa деякими дослідженнями черкаський Кобзар – із найпершого тиражу 1840 року.

Філателісти наголошують: ця подія важлива для національного єднання українців. А з часом ці конверти коштуватимуть чималих грошей.

Один із погашених конвертів поповнить архів філателії в музеї. Та займе своє місце на виставці, яка саме діє в закладі. Тут представлені більше 800 експонатів – конвертів та марок на шевченківську тематику. А працівники розповідають: це тільки частина усіх надбань музею.

Діє цей штемпель тільки 1 день. Далі його передадуть до Києва у музей Укрпошти.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору