У Черкасах перевірять, як витрачаються кошти на проекти громадського бюджету

07 серпня 2017, 14:49

У Черкасах перевірять, як відбувається реалізація проектів громадського бюджету. Зокрема, тих за які відповідає Департамент ЖКГ.

Таке доручення на сьогоднішній нараді у ЧМР дав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко після доповіді начальника управління вуличної інфраструктури міської ради Сергія Отрешка.

Сергій Отрешко, зокрема, розповів про проект встановлення поручнів на спуску від вулиці Крилова до Гагаріна. Зазначивши, що їхнє встановлення неможливе:

- Сам спуск перебуває в небезпечному стані. Й наразі автор повинен з’явитися, щоб ми узгодили питання, що на спуску потрібно робити капітальний ремонт. А загальної суми передбачених коштів – 70 тисяч гривень – навряд чи й на поручні вистачило.

По іншому проекту - облаштування європейського переходу – людям тепер пропонують просто регульований пішохідний перехід. По деяких проектах відсутня проектно-кошторисна документація

Директор департаменту фінансової політики ЧМР Наталія Джуган зауважила, що департаменти завчасно повинні були робити експертизи проектів:

- А сьогодні ми чуємо, що практично по жодному проекту експертиза не провелась. Тепер департамент узгоджує з розробниками проектів те, що він не буде робити. Це нівелювання поняття «громадський бюджет». Люди нам довірили проекти, ми сказали, що можемо робити, а тепер нічого не робимо.

Обурився доповіді Отрешка і міський голова.

- Судячи по виконанню робіт, можна було б і не доповідати, - зазначив Анатолій Бондаренко і дав доручення зробити перевірку виконання проектів. - Перевірити, на який місяць планувалося фінансування і чому роботи не початі відповідно до графіків. Таке враження, що ви тільки проснулися. Всі об’єкти громадського бюджету повинні бути виконані.

Нагадаємо, у Черкасах добіг кінця прийом проектів на Громадський бюджет 2017 року. У цілому черкащани подали на розгляд 141 проект на загальну суму 125 мільйонів гривень. При цьому, на реалізацію в бюджеті міста передбачено лише 10 мільйонів гривень.

Коментарі

сергей сказав:

А что ОТРЕШКО не под следствием?

Вгору