У Черкасах перепризначили начальника з Донеччини

03 жовтня 2014, 14:49

Василенко-249x320

Наказом Державної фіскальної служби України від 30 вересня 2014 року Олексія Василенка призначено в порядку переведення на посаду начальника Черкаської митниці Державної фіскальної служби України.

Олексія Леонідовича визначено повноважним представником для вчинення дій щодо реєстрації юридичної особи: Черкаської митниці ДФС.

Наказ підписав Голова Державної фіскальної служби України, Голова комісії з реорганізації Міністерства доходів і зборів Ігор Білоус.

Олексій Василенко з 18 серпня 2014 року до цього часу виконував обов’язки начальника Черкаської митниці Міндоходів, нагадують у прес-службі установи.

Олексій Леонідович народився 31 липня 1972 року у м. Маріуполь Донецької області, інформують у прес-службі ГУ Міндоходів у Черкаській області.

Освіта повна вища: технічна, економічна, державне управління.

У митних органах Олексій Василенко працює з 1994 року.

Працював на керівних посадах в Маріупольській, Одеській, Херсонській, Вінницькій, Чернігівській митницях, Департаменті кадрової роботи Державної митної служби України, Державній інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті, Координаційно-моніторинговому управлінні ГУ Міністерства доходів та зборів у Київській області, Управлінні податкового та митного аудиту ГУ Міністерства доходів та зборів у Київській області.

Має спеціальне звання: Радник податкової та митної справи 1 рангу.

Поділитись

Коментарі

Вгору