Суд «повернув» Дикуну статус «кандидат в народні депутати України»

03 жовтня 2014, 14:24

суд

ЦВК відмовилося реєструвати Андрія Дикуна як кандидата в народні депутати по округу №200. Мотивували такий вчинок відсутністю документів. Проте Київський адміністративний суд України скасував дану постанову та визнав подібні дії «занадто формалізованими». Тож на арену виборчих перегонів знову повертається один з найбільш рейтингових кандидатів, уманчанин, а нині ще й заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Андрій Дикун, інформує Вечірня Умань.

Андрій Дикун став чи не єдиним кандидатом на окрузі №200, якого відмовилися реєструвати в ЦВК. Хоча в цей же час по всій Україні було зареєстровано цілу армію Дарт Вейдерів – 16 осіб... Чому так сталося невідомо.

Проте Київський адміністративний суд України визнав подібні дії ЦВК «упередженими» щодо кандидата та зобов’язав зареєструвати Андрія Дикуна як кандидата в народні депутати України.

-  Ми подали до ЦВК всі документи, які потрібні для реєстрації в кандидати народні депутати України, - говорить на суді один із правозахисників уманчанина. – Проте ЦВК відмовило нам в реєстрації. Мотивуючи це наявністю певних неточностей та помилок у документах. Хоча всі їх можна було виправити. Так як це робилося на минулих виборах. Варто було б лише зателефонувати до Андрія Євгеновича та уточнити певну інформацію. Чому цього не було зроблено – невідомо.  На нашу думку, уманчани повинні обирати за кого їм голосувати.

Представники ЦВК на суді не з’явилися. Тож почути їхню думку та обґрунтування не вдалося…

Вивчивши всі матеріали справи суд вирішив скасувати постанову ЦВК та зобов’язав зареєструвати Андрія Дикуна як кандидата в народні депутати.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору