У Черкасах особливі актори займаються у театральній студії

14 листопада 2016, 18:43

Уже 5 років в Черкасах існує театральна студія, де грають особливі актори. Це молодь з особливими фізичними потребами. Артистів забезпечили спеціальною технікою у рамках навчальної програми «Соціальні послуги спільними зусиллями», інформує ЧСН.

Кожен актор тут особливий. Вони збираються щодня для репетиції нових мініатюр і вистав. Це театральна студія «Рампа» для молоді з інвалідністю та членів їх родин. Цього року у студії перший маленький ювілей. Подарунком для її учасників стала фінансова підтримка Європейського союзу, Українського незалежного цетру політичних досліджень та Спілки Робітничих Самаритян Грузії.

Актори вчать ролі з педагогом-репетитором, адже через фізичний стан, більшість з них самостійно не читає.

За роки на сцені у репертуарі театру з’явились десятки постановок. Творчі і наполегливі актори не зупиняються, і вже готують нові вистави. До того ж відтепер учасники проекту забезпечені безпровідними мікрофонами, звукопідсилювальною та освітлювальною технікою.

Головне завдання театральної студії – навчити акторів почувати себе впевнено та розвиватися. А для батьків більшого і не треба, аби дитина була щаслива.

Коментарі

Вгору