У Черкасах оштрафували власника меблевої фабрики, який засмердів цілий мікрорайон

11 липня 2014, 13:56

Реагуючи на публікацію в електронних ЗМІ, розслідування телеканалу "Інтер", проведено перевірку ФОП Макаріхіна, власника меблевої компанії "Леон". У численних зверненнях жителі мікрорайону "Дахнівський" міста Черкаси скаржаться на нестерпний сморід, спричинений діяльністю підприємства.

Спеціалістами Держекоінспекції із залученням громадських інспекторів з охорони довкілля встановлено, що діяльність даного суб’єкта господарювання пов’язана із виготовленням корпусних меблів для дому та офісу та провадиться за адресою м. Черкаси, вул. Ткаліча, 2 (мікрорайон «Дахнівський»), інформує прес-служба відомства.

Перевіркою виявлені два невраховані стаціонарні джерела викидів та додаткове джерело утворення забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря. Порушення в діяльності підприємства виявлені і у поводженні з відходами, які зберігаються неналежним чином та вчасно не передаються на утилізацію.

За виявлені порушення вимог природоохоронного законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 2 посадові особи, в тому числі керівник Макаріхін О.М., загальна сума штрафів 1863 грн.

За результатами перевірки ФОП Макаріхіну О.М. винесено припис на усунення порушень та встановлено найкоротші з можливих терміни його виконання. Направлено клопотання до Департаменту екології та природних ресурсів щодо перегляду виданого раніше дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Резонансна справа діяльності меблевої компанії "Леон" і надалі знаходиться під контролем Державної екологічної інспекції у Черкаській області.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору