У Золотоноші людей возять дорожче, ніж у Черкасах

11 липня 2014, 14:29

Із липня проїзд у громадському транспорті Черкас подорожчав на п’ятдесят копійок. Відтепер містяни платитимуть за проїзд три гривні. Однак таке подорожчання ще раніше відбулося в інших містах Черкащини. Так, із кінця травня проїзд у громадському транспорті Золотоноші коштує три гривні п’ятдесят копійок, інформує vikka.ua.

– Це було непопулярне, але виважене рішення. Ми намагаємося утримати на плаву міський автопарк, бо це єдиний перевізник, який до того ж працює на дотаціях. Потрібні гроші на бензин, ремонт транспортних засобів, – повідомляє перший заступник міського голови Золотоноші Артем Омеляненко.

Проїзд у громадському транспорті здорожчав і в інших обласних центрах України. Так, із 12 липня маршрутки Ужгорода теж перевозитимуть людей за три гривні. Вінничани їздитимуть у громадському транспорті за три гривні із серпня.

Поділитись

Коментарі

Черкащанин сказав:

Це щоб показати, що десь ще дорожче, і таким чином виправдати підняття вартості проїзду? А в Полтаві дешевше, ніж в Черкасах. А в Лондоні мер взагалі велосипедом їздить на роботу. Продовжувати?

Вгору