У Черкасах оформилась опозиція до Одарича

07 липня 2014, 22:48

Представники Координаційної Ради Сил Майдану Черкащини разом з депутатами міської ради підписали меморандум про співпрацю сьогодні, 7 липня. Таким чином, обидві сторони виступили за утворення міськвиконкому з представництвом громадських організацій не менше 50 % від його складу.

Про це інформує кореспондент "Про все".

На зустріч прийшли одинадцять депутатів, серед яких представники ВО “Батьківщина” (Роман Діскант), Радикальної партії Ляшка (Вікторія Кутілова), Партії підприємців і промисловців (Микола Мирза) та самовисуванці (Олег Кашко, Олександр Радуцький). Проте підписали документ ще не всі бажаючі, тому його залишили відкритим для інших обранців народу та громадських організацій.

За словами координатора підписання меморандуму від депутатського корпусу Володимира Халая, сторони будуть виступати за те, щоб у виконавчому комітеті від громадськості було не 7 (як пропонувалося раніше), а 8 осіб.

У ході зустрічі сторони зійшлися на необхідності проведення публічного обговорення усіх кандидатур від громадських організацій, які увійдуть до складу виконавчого комітету на громадських засадах.

- На таких відкритих слуханнях відбудеться представлення кандидатів. Усі вони пройдуть люстрацію і нададуть усю необхідну інформацію про себе. Без обговорення і узгодження цих осіб до виконкому ніхто не потрапить, - зазначив представник Координаційної Ради.

Нагадаємо, 2 липня представники Координаційної Ради Сил Майдану Черкащини не дійшли компромісу з міським головою Сергієм Одаричем і не вмовили мера підписати меморандум про співпрацю після чого з аналогічною пропозицією звернулися до депутатів міської ради.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору