Сили Майдану не співпрацюватимуть з мером Черкас

02 липня 2014, 18:19

Представники Координаційної Ради Сил Майдану Черкащини не дійшли компромісу з міським головою Сергієм Одаричем і не вмовили мера підписати меморандум про співпрацю.

Протягом години представники Сил Майдану обговорювали з Сергієм Одаричем проект меморандуму про спрівпрацю, який для мера підготували 10 громадських організацій.

І хоч по більшості пунктів меморандуму ініціатрори дійшли згоди з Сергієм Одаричем одне формулювання таки стало яблуком розбрату та перепоною на шляху до такого довгоочікуваного підписання документу.

Принциповим для представників громадскості було питання про внесення на розгляд міськради проекту рішення про утворення виконкому з пропозицією представництва громадських організацій не менше 50% від його складу.

Сили Майдану нагадали міському голові завдяки чому він знову обійняв цю посаду та наголосили, що відтепер громадськість повинна впливати на долю міста і макти представництво у виконкомі.

Натомість мер Черкас був категорично проти такої вимоги.

- Обговорення меморандум, як я і думав, звелося лише до посад. Я вважаю, що вимога 50 на 50 є неправильною, це зневага до громади, яка на виборах обрала політиків, депутатів, партії, яких наділила повноваженнями, а тут зявилися якісь інші сили десь зі сторони, які не мають мандату довіри, і хочуть отримати владу. Це нонсенс, це узурпація державної влади.

За його словами, він є прихильником того, щоб у виконкомі було 2-3 представники громадскості. Проте половину виконкому віддавати він не збирається.

У результаті Сили Майдану так і не знайшли згоди з міським головою і пішли з міської ради ні з чим.

Меморандум залишився без підпису Одарича.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору