240 учасників зі всієї України взяли участь у Чемпіонатах з акватлону та триатлону у Черкасах (фото)

07 липня 2014, 18:19

Два дні у Черкасах спортсмени із 12 областей України змагалися у плаванні, бігу та їзді на велосипеді. Наше місто приймало Чемпіонати України з акватлону, триатлону в естафетах та Дитячу триатлонну лігу. Визначали найкращих у цих видах спорту серед 240 учасників із Черкас, Донецька, Луганська, Запоріжжя, Дніпропетровська, Житомира, Києва, Полтави, Одеси, Львова. Близько 50 учасників змагань представляли Черкаси.

- Приємно, що до Черкас взяти учать у чемпіонатах приїхали спортсмени навіть із найвіддаленіших куточків країни: від Харкова до Одеси, від Львова до Луганська, - зазначає організатор змагань, Президент Федерації триатлону України, член НОК України Андрій Більда. – Є тут і ті, хто вже демонстрував високі результати на міжнародних змаганнях, і ті, хто робить лише перші кроки в триатлоні.

У суботу, 5 липня, відбувся Чемпіонат України з акватлону серед чоловіків та жінок різних вікових груп. Учасники долали відстань у воді, а потім бігли дистанцію вулицею Гагаріна та Замковим узвозом. У групі «Еліта та молодь до 23 років» чемпіонами України з акватлону стали запорожець Сергій Курочкін та Інна Рижих із Дніпропетровська. Чемпіон Європи 2014 року з акватлону, черкасець Олексій Сюткін посів друге місце. Також цього дня у Долині троянд пройшла Дитяча триатлонна ліга, в якій брали участь атлети віком від 7 до 12 років.

Совместите комплекс реабилитационно-восстановительных программ с отдыхом для всей семьи! Санатории Геленджика с лечением ждут Вас.

У неділю, 6 липня, 19 команд по 4 учасники змагалися за призові місця Чемпіонату України з триатлону в естафетах, який відбувався на території пляжу «Рів`єра» та вул. Гагаріна. Переможцями цих змагань стали представники Житомирської області, другими прийшли спортсмени з Дніпропетровщини, третє місце виборола черкаська команда.

- Наша головна мета була створити гарні умови для гостей та якісно організувати захід, - розповідає Андрій Більда. – У Черкасах є всі умови для проведення таких чемпіонатів: вода, поруч бігова доріжка та дорога для велосипедистів. Усі учасники задоволені рівнем проведення змагань, умовами, станом дороги вулиці Гагаріна. Це важливо як для самих спортсменів, так і для нашого міста. Чемпіонати – це не лише змагання, не лише свято спорту, але й можливість розвитку спортивного туризму у Черкасах. Адже, наприклад, разом із учасниками Дитячої триатлонної ліги приїхали і їхні батьки, з кимось – друзі. Тож за ці вихідні наше місто відвідали близько півтисячі туристів. Впевнений, що проведення чемпіонатів з акватлону та триатлону стане традиційним у Черкасах.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору