Податкова має не заважити роботі бізнесу, – Ткаченко

08 липня 2014, 08:50

Податкова служба мусить не втручатися у роботу сумлінних платників податків та натомість працювати з тіньовим сектором.

Таку думку висловив голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, відповідаючи на запитання журналістів, під час зустрічі з першим заступником міністра доходів і зборів Ігорем Білоусом.

– Нині йде мова про те, щоб повернути ініціативу місцевих податкових служб, яка була зруйнована, – зауважив Юрій Олегович. – Зокрема, й про повернення адміністрування великих платників на місцях, оскільки це дає змогу більш ефективно працювати і наповнювати як державний, так і місцевий бюджети. Податкова служба повинна чітко визначити правила гри, а найосновніше – не заважати роботі бізнесу, який є сумлінним платником податків.

Як розповів у рамках робочого візиту на Черкащину Ігор Білоус, ліквідоване у березні нинішнього року міністерство доходів і зборів України вже найближчим часом реформують у державну фіскальну службу. Новостворена структура об’єднає податкову, митницю та податкову міліцію.

– Буде покращене функціональне наповнення кожної зі служб, водночас, здійснимо масштабну кадрову чистку, будуть залучені й нові кадри, – зазначив Ігор Олегович. – Нова служба матиме на меті стабілізацію державних фінансів у країні, яка переживає тяжкі часи. сьогодні в тяжкий час, військовий можна сказати. І друге важливе завдання – це реформування.

Окрім того, перший замміністра зауважив, що чи не всі запропоновані нововведення обговорюють із представниками бізнесу й враховуються їх зауваження.

Поділитись

Коментарі

Вгору