У Черкасах на площі 20 га створять три нових парки

17 листопада 2014, 15:52

13Парки «Спортивний», «Зелений гай»  та «Водограй» загальною площею 20,09 гектарів офіційно з’являться в Соснівці, біля Обласної лікарні та навколо Водоканалу в Черкасах. Відповідне рішення має підтримати Черкаська обласна рада на сесії 27 листопада, інформує Ремарка

Парк «Спортивний» - територія із зеленими насадженнями, що прилягає до парку обласної лікарні, є місцем відпочинку, зайняття спортом та оздоровчих прогулянок жителів та гостей міста.

Парк «Зелений гай» - територія між вул.Дахнівська та вул.Курортна, цінна як вдале поєднання відкритих галявин з посадками дерев хвойних порід, трав'яним покровом злакових трав.

Парк «Водограй» - це земельна ділянка озеленена деревами та кущами хвойних та листяних порід, розташована на розі вулиць Громова та Ватутіна, поблизу КП «Черкасиводоканал». 

Включення цих територій до переліку природно-заповідних зон місцевого значення допоможе захистити ці зелені куточки від забудови та зберегти зелені насадження, вважають в Департаменті екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору