У Черкасах на День Перемоги провели масштабний турнір

10 травня 2014, 12:50

Масштабний турнір з вуличного баскетболу влаштували 9 травня у дворі по вулиці Луначарського, 1, 3, 5. У Черкасах продовжується свято спорту з «Мавпами».

Про це інформує "Черкаський спорт".

Соціальна ініціатива від «Черкаських Мавп» нарощує оберти. Сьогодні у місті пройшов святковий етап «Свята спорту з Мавпами». У мікрорайоні «Луначарський» відбулися масштабні змагання з вуличного баскетболу. Вже другий рік ініціатором такого заходу є Комітет самоорганізації населення «Луначарський».

Всі охочі могли взяти участь у турнірі з вуличного баскетболу. Любителі цієї гри повинні були лише сформувати команди та зареєструватися. Спробувати свої сили у змаганнях взяло 8 команд: 6 чоловічих та 2 команди дівчат. Змагання проходили за коловим принципом, кожна з команд зіграла з кожною. Таким чином, баталії на «Луначарці» тривали кілька годин. Відразу лідерство захопила команда з цілком логічною назвою «Луначарські хлопці». Зрештою цей колектив і відсвяткував перемогу у цьому турнірі, здобувши у підсумку п’ять перемог. Слід відзначити, що переможці та призери цього святкового та спортивного дійства отримали свої подарунки.

«Ідея подібного турніру в мене виникла вже давно. Оскільки у нашому мікрорайоні досить активні мешканці, які люблять спорт. То ми вирішили провести такі змагання. Взагалі подібні заходи – це норма життя. Таке повинно бути, ми повинні ще частіше їх проводити у кожному районі, у кожному дворі.

Загалом, я хочу, щоб в кожному районі Черкас були проводилися подібні заходи. Не залежно від виду спорту. Також важливо, щоб у таких районах були люди, які могли організувати своїх спортсменів до таких змагань. Стосовно баскетболу, то ми закликаємо інші райони провести подібні змагання та визначити чемпіона свого району, аби потім провести міські змагання й визначити чемпіона Черкас серед дворів», – зазначає Руслан Зоря, голова КСН «Луначарський», співорганізатор заходу.

По завершенню турніру переможці отримали нагоду спробувати свої сили у матчі зі збірної «Черкаських Мавп», до якої увійшли Антон Пелипай, Володимир Потапенко та Андрій Тімофєєв. Ця зустріч завершилася впевненої перемогу «Мавп», проте «Луначарські хлопці» отримали цінний досвід.

Поділитись

Коментарі

Вгору