У Черкасах можуть підвищити вартість харчування у шкільних їдальнях

04 вересня 2018, 12:10

У Черкасах можуть підвищити вартість харчування у шкільних їдальнях

Про те, що черкаські школярі вже більше не можуть харчуватися на 8-9 гривень, заявив членам виконкому на сьогоднішньому засіданні директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов.

Він наголосив на тому, що відповідно занизькою є й заробітна плата кухарів, які не хочуть працювати за 4 тисячі. Тому у сфері харчування школярів виник вже доволі відчутний дефіцит кадрів. Якщо проблему не вирішувати, то невдовзі дітям у черкаських шкільних їдальнях нікому буде готувати обіди та перекуси.

Сергій Воронов повідомив, що нині у департаменті розробляють комплекс заходів із підвищення вартості харчування дітей у школах. До того ж, розробляються зміни до програми, яка опікується харчуванням дітей взагалі.

— Будемо вносити їх обов’язково, аби підняти вартість харчування у школах, — підкреслив освітянин.

Сьогодні виконком вніс зміни до рішення "Про затвердження програми організації безкоштовного харчування окремих категорій учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти комунальної власності міста на 2018-2021 р. згідно положення Мінфіну. Натомість, у міському бюджеті не передбачені кошти на харчування переможців спортивних змагань всеукраїнського рівня. Тому було прийнято рішення забезпечити їх харчування вже з 1 січня наступного року, коли фінансові ресурси будуть повністю узгоджені.

До речі, на харчування юних спортсменів потрібно спрямувати до півмільйона гривень додаткових коштів.

Коментарі

Вгору