У Золотоноші жінка, приховавши нерухоме майно, незаконно привласнила майже 88 тис. грн

04 вересня 2018, 12:46

У Золотоноші жінка, приховавши нерухоме майно, незаконно привласнила майже 88 тис. грн

Жителька м. Золотоноша, перебуваючи на обліку в Управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Золотоніської міської ради, як особа із малозабезпеченої сім’ї, в порушення абзацу 4 п. 10 «Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, володіючи житловим будинком, а також квартирою, та як наслідок, не маючи права на виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, при взятті на облік управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Золотоніської міської ради відобразила інформацію, що не відповідає дійсності.

Так, жінка, умисно, з корисливих мотивів, з метою заволодіння бюджетними коштами, шляхом обману, при поданні до Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Золотоніської міської ради заяви про призначення допомоги на наступний шестимісячний строк та декларації про доходи, не вказала наявність у власності житлового будинку, а також квартири, та в подальшому не повідомляла про наявність у неї нерухомого майна, чим незаконно отримала бюджетні кошти на загальну суму 87 596, 62 грн.

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України, а саме заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство).

Обвинувальний акт за вказаним фактом направлено до Золотоніського міськрайонного суду та вказаній особі загрожує покарання у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.

За інформацією прес-служби Золотоніської місцевої прокуратури

Олександр сказав:

Біда жіночки з Золотоноші в тому, що не стала народною депутаткою. Мала б недоторканність – крала б з бюджету в сотні разів більше. А тепер має клопіт, мусить відробляти.

Сергій сказав:

В мене подібна ситуація коли сільрада внесла недостовірну інформацію про площу будинку (більшу) прокуратура відкрила кримінальну справу і тепер мені пів року не виплачується допомога. Управління праці не читає довідки потім людей звинувачують у шахрайстві

Анатолій сказав:

Біда жіночки з Золотоноші в тому, що вона не крала міліони.

Вгору