У Черкасах можна скуштувати круасани з …оселедцем

30 травня 2017, 23:03

У Черкасах відкрили ще одну львівську кав'ярню. Тут дивують великими круасанами з різними начинками. Ось уже два тижні місцеві шанувальники такої випічки смакують солодкі круасани та круасани сендвічі. Базових пропозицій близько 20-ти. Крім традиційних заварного крему і шоколаду, до французького рогалику пропонують додати апельсини, чорнослив, або ж оселедець, салямі, овочі. Проте кожен клієнт може замовити начинку, яку забажає, інформує "Черкаси.City".

- Приємно, що тут говорять виключно українською мовою і привітність персоналу дещо інша, більш щира, - ділиться враженнями студент Віталій.

У французькій культурі круасан є своєрідним національним символом. Традиційно ці булочки у Франції вживають на сніданок з філіжанкою кави чи какао. Черкащани, кажуть, що у кафе, теж призвичаюються до французької традиції. Уже о 8 ранку люди заходять на каву з круасаном або ж замовляють смаколики із собою.

Солодкий круасан з кавою у середньому тут коштуватиме 40 грн.

Елена сказав:

Жахливо отруїлися в цьому закладі. Я не знаю чому, але всі мережеві заклади, шо відкриваються в Че, це просто кошмар. Ті ж однойменні кав’ярні, фаст-фуди, піццерії в інших містах працюють добре, лише не тут. Справа в персоналі? Хтозна, але ми в ті круасани ніколи не підемо!(

Вгору