У Черкасах може з’явитись колесо огляду за 3 млн. гривень

04 квітня 2014, 13:39

Департамент економіки та розвитку Черкаської міськради 17 березня уклав угоду з ТОВ «Сармат» на придбання атракціону «Колесо огляду». Вартість угоди складає 3,14 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», інформують "Наші гроші".

Устаткування мають поставити протягом 6 місяців з моменту підписання договору за умови готовності фундаментів до виконання монтажних робіт. Адреса поставки – парк 50-річчя Жовтня, вул. Дахнівська, 121.

Діаметр кола має складати не менше 24 м., висота – не менше 27 м. Планується 80 посадкових місць у закритих кабінках. Тривалість катання – 5-7 хв.

Власниками ТОВ «Сармат» є вінничанин Валентин Архіпов та громадянин Росії Юрій Дзахов.

Єдиним конкурентом на торгах було ПП «Івано-Франківська редакція газети «Кнайпа» Олега Олексюка, який у 2012 році балотувався до Верховної ради як самовисуванець.

- Підписання договору з переможцем тендеру на придбання колеса огляду - це є логічне завершення процедури. Ці дії дозволять при поліпшенні економічної ситуації наступного року придбати атракціон. Цього року гроші до бюджету розвитку закладати не будемо, - про це написав директор КП "Дирекція парків" Олександр Радуцький у Facebook.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору