Сьогодні перекриють центр Черкас

04 квітня 2014, 13:18

 

У п’ятницю, 4 квітня, з 15.30 до 18.00 буде перекрито рух транспортних засобів бульваром Шевченка між вул. Байди Вишневецького та вул. Лазарєва. Відповідне рішення було прийняте на останньому засіданні виконавчого комітету Черкаської міської ради.

Про це повідомляє прес-служба виконкому Черкаської міської ради.

Обмеження руху викликане проведенням урочистої зустрічі екіпажу морського тральщика «Черкаси на Соборній площі Черкас.

Нагадуємо, що захід відбудеться сьогодні о 16-тій годині. Тож жителі Черкас та гості міста мають гарну нагоду зустрітись та поспілкуватися з екіпажем морського тральщика "Черкаси".

Довідково:

Тральщик «Черкаси» – єдине судно Військово-Морських Сил України, яке до останнього штурму залишалось під українським прапором. Всі мешканці Черкас уважно стежили за героїчним протистоянням екіпажу тральщика російським окупантам у Криму.

Напередодні за дорученням сесії міської ради Віктор Білоусов звернувся до в.о. Міністра оборони України М. В. Коваля з проханням нагородити екіпаж тральщика позачерговими військовими званнями.

Учора, на сесії міської ради, депутати ухвалили відповідне рішення про нагородження командира тральщика, капітана 3 рангу Юрiя Федаша почесним знаком «За заслуги перед містом Черкаси II ступеню»

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору