Черкаський «Азот» відкрив міські змагання з міні-футболу – ІІІ Весняний Кубок «Азоту»

04 квітня 2014, 14:01

3 квітня ПАТ «Азот» Черкаси, що входить до холдингу OSTCHEM ( об’єднує підприємства азотної хімії Group DF) вже другий рік проводить в місті змагання з міні-футболу на Кубок «Азоту». 2 квітня в спорткомплексі підприємства відбулося відкриття ІІІ Весняного Кубку. Ігри триватимуть до 24 травня. 

Спільний соціальний проект підприємства та міста, спрямований на популяризацію та розвиток дитячого спорту в Черкасах, був започаткований рік тому спільно з черкаським футбольним клубом «Явір» для дітей трьох вікових категорій (2005-2006 р.н., 2003-2004 р.н. та 2001-2002р.н.). Цього року Кубок «Азоту» проходитиме відразу в трьох лігах: дорослій, студентській та дитячій.

- Приємно, що змагання на Кубок «Азоту», які уже стали традиційними та очікуваними в спортивному житті міста, нині розширюються, залучаючи більше вікових категорій учасників. Адже футбол – це гра в яку грають і за яку вболівають мільйони, яка об’єднує людей, вчить діяти командою, виховує справжні людські якості, – зазначив Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров.

Взяти участь у змаганнях виявили бажання 17-ть із 34-ьох загальноосвітніх шкіл Черкас, а також приватна школа «Софія» та ФК «Явір».

Заявки на участь у студентській лізі подали 13 вищих та середніх навчальних закладів Черкас.

Зокрема, Черкаський національний університет ім.Б.Хмельницького, Академія пожежної безпеки, Черкаська філія Європейського університету, Черкаський політехнічний технікум, медичний коледж та інші. У дорослій аматорській лізі братимуть участь 12 команд установ, організацій та підприємств міста: торгівельні центри «Транзит» та «Епіцентр», компанія «Інтерплит», служби утримання будинків «Митниця» та «Соснівка», управління магістральних газопроводів «Черкаситрансгаз» та інші. Братиме участь у змаганнях і команда Черкаського «Азоту».

Директор Черкаської школи №22 Руслан Ткалич особисто привіз до спорткомплексу «Азоту» своїх юних футболістів.

- Наша школа – постійний учасник змагань, які організовує ПАТ «АЗОТ». Торік ми стали переможцями Літнього кубку та бронзовими призерами Зимового, – зазначив Руслан Володимирович. – Позаходи допомагають нам – освітянам, виховувати в наших дітках такі якості як повага один до одного, чесність, щирість, відкритість… Хлопці з великим бажанням і нетерпінням чекають на початок ігор. Дуже приємно, що «Азот» приділяє увагу вихованню нашої молоді.

Торік було проведено два кубки – Літній та Зимовий. У них взяли участь близько 900 учнів черкаських шкіл.

У Зимовому Кубку «Азоту», що фінішував 14 грудня 2013 перше місце в різних вікових категоріях вибороли команди шкіл №№ 9, 4 та 18.

Крім традиційних кубків, медалей та грамот, вони отримали комплекти спортивної форми для всієї команди.

За інформацією прес-служби ПАТ "Азот"

Вгору