У Черкасах корупціонер відшкодував державі 10 тисяч гривень

16 квітня 2014, 17:32

За позовом прокуратури міста Черкаси державі відшкодовано збитки, заподіяні корупціонером, інформують у прес-службі відомства.

Встановлено, що черкащанин, керуючи тепловою службою однієї з організацій у місті, у 2012 році подавав керівництву дані про роботу у котельні двох чоловіків, знаючи, що вони насправді там не працюють. На підставі фіктивних даних вказані чоловіки отримали за два місяці понад 10 тисяч гривень заробітної плати. Натомість вони обіцяли заплатити начальнику 400 гривень грошової винагороди.

Начальника теплової служби постановою Соснівського районного суду визнано винним у вчиненні корупційного правопорушення. На нього накладено штраф у сумі 850 гривень.

Однак, провівши перевірку, працівники прокуратури міста Черкаси виявили, що судом під час розгляду адміністративної справи не було вирішено питання відшкодування майнової шкоди. Прокурор міста Черкаси в інтересах держави звернувся з позовом про стягнення з корупціонера 10 тисяч гривень, незаконно виплачених завдяки його діям. Позов судом задоволено, кошти виплачено у повному обсязі.

Загалом же упродовж 2014 року позови прокуратури міста Черкаси в інтересах держави та громадян задоволено на загальну суму 1 млн 700 тис. грн. На сьогодні рішення судів виконано на 1 млн. 300 тис. грн.

З них 1 млн. 200 тис. грн. стягнуто на захист інтересів держави, 86 тис. грн. – на користь громадянки на захист її соціальних прав. 10 тисяч гривень стягнуто на виконання судового рішення за справою про адміністративне правопорушення з питань боротьби з корупцією.

Поділитись

Коментарі

Вгору