У Черкасах дітей, яких залишила напризволяще матір, повернули батькові (відео)

11 лютого 2018, 14:33

Фото: Про все

Дітей горе-матері, яка лишила їх у квартирі без їжі на кілька днів, нарешті повернуть додому. Щоправда, тепер малечею опікуватиметься батько. Таке рішення прийняв виконавчий комітет Черкаської міськради, розповідає vikka.ua.

Відтак горе-матір позбавлять батьківських прав, а діти перейдуть під повну опіку рідного батька. Нагадаю, у квартирному полоні троє малолітніх дітей, двох, трьох і семи років опинилися торік у лютому. Малечу без шматка хліба в оселі полишила їх ненька. Жінка зачинила двері й зникла. Малі на самоті просиділи кілька діб.

Харчувалися водою з цукром. Поки голодний плач не почули сусіди. Із квартирного полону дітей визволяла поліція та надзвичайники. Їх 31-річну матір знайшли наранок прийдешнього дня побіля дому. Весь минулий рік малеча провела у місцевому дитбудинку.

Анна сказав:

Оце показник роботи органів опіки і піклування, які лінуються розібратись в ситуації та шаблонно віддають дітей ось таким горе – матерям, впадло докумети на батька передрукувати! Ставлять під загрозу життя та здоров’я дітей, і не несуть за це ніякої відповідальності, а права батька зводять до 0! А потім роблять великі очі, тіпа ми не в курсі!

Вгору