У Черкасах бульвар Шевченка звільнять від реклами

06 квітня 2017, 18:11

У Черкасах з бульвару Шевченка збираються  демонтувати всі біг-борди, лишать тільки сіті-лайти. Таке рішення прийняли депутати Черкаської міської ради, голосуючи за Програмою впорядкування тимчасових споруд і зовнішньої реклами на території міста Черкаси на 2017–2019 роки.

- Бульвар Шевченка – це «червона зона», на якій не повинно бути жодного біг-борда. Так зазначено у положенні, яке затверджувалося у нас ще 2011 року. Відтоді багато фірм зробили демонтаж своїми силам, - зауважив заступник начальника управління інспектування ЧМР Ігор Кіта.

За його словами, нині уздовж бульвару є 20-30 рекламних бордів. Як наголосив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, їхній демонтаж мають здійснити до 14 квітня. Водночас, міський голова зазначив, що надалі в місті діятиме заборона на розміщення рекламних носіїв по всьому бульвару Шевченка.

Нагадаємо, сьогодні депутати визнали незадовільною роботу начальника управління інспектування департаменту архітектури, містобудування та інспектування ЧМР Олександра Давиденка.

Поділитись

Коментарі

роман сказав:

це хана

борд сказав:

ОДИН ПИ***** НЕ НАДОЕЛО ?????????

Ольга сказав:

А мене менше всього дратують білборди. Дратує реклама на стовпах, телефонних ящиках (міні-станціях, бо там таке велике “поле” для листівок!), сміттєвих баках і навіть на світлофорах! На кожній рекламній листівці є і адреса, і телефони, то чому не штрафують? Чому не змушують припинити забруднювати місто? То “купимо волосся дорого”, то “ворожка врятує від “зглазу”, то “працевлаштують у США або Чехії”…Хіба “халявна” “реклама” повинна бути “іміджем” нашого міста?

Вгору