Згадали і МАФи, і стихійників – депутати поставили Давиденку “двійку” за роботу

06 квітня 2017, 13:58

 

Депутати Черкаської міської ради визнали незадовільною роботу начальника управління інспектування департаменту архітектури, містобудування та інспектування ЧМР Олександра Давиденка.

Відповідну пропозицію на голосування під час сьогоднішньої сесії міськради виніс депутат Олексій Мельник.

- Було багато зауважень до його роботи, - пояснив Олексій Мельник. - Він саботує свою роботу. Це стосується, зокрема, й боротьби зі стихійною торгівлею та демонтажу МАФів.

Самого Олександра Давиденка на сьогоднішньому засіданні не було. Як повідомили його колеги,  він перебуває на лікарняному.

Водночас, як уточнив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, голосування депутатів - це лише оцінка роботи, а не звільнення.

Натомість депутат Ігор Кіта запропонував під час наступного засідання все-таки заслухати звіт Олександра Давиденка і вже тоді приймати рішення.

Від голосування утримався й секретар міської ради Олександр Радуцький, зазначивши, що це його етична позиція, хоча роботою інспекції він теж незадоволений.

У результаті "за" рішення визнати роботу Олександра Давиденка проголосували 28 обранців.

Коментарі

Алена сказав:

Хочу добавить, что я приходила к Давыденко на приём 4 раза за 2016 год, приносила кучи рекламных объявлений, сорванных с домов, столбов, заборов, светофоров, телефонных будок. Ничего не изменилось и даже стало хуже – если раньше рекламщики клеили свои объявления в спальных районах, то теперь настолько “осмелели”, что в центре уже нет ни одного “живого” столба – всё залеплено и смотрится отвратительно. Я считаю – это огромный минус работе пана Давыденко! Похоже, он на этот счёт вообще не заморачивается.

ОАМБ сказав:

Полтава уже другий день -зразок колективної боротьби людей проти незаконної забудови міста і зелених зон. Захочемо , наведемо лад і ми.

Вгору