У Черкасах арештовано громадянина Республіки Молдова, що перебував у міжнародному розшуку

20 березня 2018, 10:39

Прокуратура Черкаської області бере активну участь у міжнародному співробітництві під час кримінального провадження та вживає вичерпних заходів щодо виконання вимог міжнародно-правових договорів, які ратифіковані Україною, зокрема у питаннях екстрадиції.

Так, правоохоронними органами області 08.03.2018 в м. Черкаси затримано громадянина Республіки Молдова, який з 2015 року перебуває у міжнародному розшуку за вчинення на території вказаної країни злочинів, передбачених ч. 5  ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу Республіки Молдова.

На цей час за мотивованим клопотанням прокуратури Черкащини Соснівським районним судом м. Черкаси до розшукуваної особи застосовано тимчасовий арешт строком на 40 діб до надходження запиту про видачу (екстрадицію), про що повідомлено компетентні органи Республіки Молдова.

Наразі від компетентних органів Республіки Молдова очікується запит про екстрадицію затриманої особи, після чого буде проведена відповідна перевірка на предмет можливості видачі затриманого до правоохоронних органів вказаної країни для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів на території Республіки Молдова.                                                                                   

За повідомленням прес-служби  прокуратури Черкаської області.

Поділитись

Коментарі

Вгору