У Черкасах 9 травня пройшло під політичними гаслами

10 травня 2014, 16:30

На святкуванні Дня Перемоги в Черкасах, з-поміж інших заходів, відбувся безкоштовний концерт з подарунками від імені кандидата в депутати та на посаду міського голови Анатолія Бондаренка (ВО «Батьківщина»). 

Про це інформує ГО ОПОРА.

У черкаському сквері Хіміків відбувся святковий концерт, який розпочав співак Олександр Ворон, а завершив циганський ансамбль «Ягори». Присутніх пригощали кашею, наливали 50 грамів горілки з хлібом та салом. Дітям роздавали солодку вату, розважали аквагримом та батутами. Розповсюджували також кульки, блокноти, ручки та листівки з символікою ВО «Батьківщина» та ім’ям Анатолія Бондаренка.

На концерті зі словом виступили окрім Анатолія Бондаренка, кандидат у депутати до міської ради Олександр Радуцький (Соціалістична партія України), Андрій Будяк (депутат черкаської райради, Партія регіонів). Спонсорами та помічниками свята стали також Корпорація ТехноНіколь (російський виробничий холдінг) та ресторан «Бочка» (власник Олексій Арсенюк, кандидат в депутати, Партія Регіонів).

Нагадаємо, кандидат Анатолій Бондаренко раніше організував свято для дітей в парку Ювілейному.

Зауважимо, що згідно з Законом України «Про вибори депутатів…» ст. 53, п. 4: «Забороняється проводити передвиборчу агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерей, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує п’яти відсотків мінімального розміру заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг».

Поділитись

Коментарі

Вгору