9 травня черкасці з’їли 400 кг фронтової страви

10 травня 2014, 15:00

9 Травня вже традиційно зібрало в улюбленому парку жителів мікрорайону біля 2 тисяч відвідувачів. З 12 години там тривала святкова програма, організована депутатами Черкаської міської ради Олександром Радуцьким, Олексієм Арсенюком та кандидатом у мери міста, чинним депутатом обласної ради Анатолієм Бондаренком.

Про це інформує сайт КП "Дирекція парків".

Заходи розпочали з молебню за полеглими на війні земляками, по тому лунали фронтові пісні. Особливо людей старшого віку порадували виступи Олександра Недобора та Олександра Ворона. За польовою кашею вишикувалася довга черга. У «Дирекції парків» зазначають, що цього року з’їли 400 кілограмів фронтової страви.

Прикметно, що її роздавали відразу в двох місцях. До програми свята долучилися давні партнери комунального підприємства корпорація ТехноНІКОЛЬ. Її працівники пригощали відпочивальників кашею, бутербродами та цукерками.

- Парк гарний, облаштували його, бо коли я вчилася в школі, то тут бур’яни були високі, раніше повз парк було страшно ходити, а тепер хочеться тут гуляти, – говорить менеджер фірми Світлана Дубина. – Сьогодні нам приємно надавати спонсорську допомогу, адже День Перемоги – велике свято.

А ось Володимир Петренко вже традиційно зустрічає День Перемоги в парку Хіміків. Його батько – учасник війни, з якої повернувся інвалідом. Цьогорічним святом пенсіонер задоволений.

- Треба сьогодні пом’янути і тих, хто загинув на війні, і тих, хто загинув у Києві та Одесі та й скрізь по Україні, – додає він. – Головне – щоб був мир і спокій.

Бурхливі оплески черкасців викликав кіровоградський циганський ансамбль «Ягорі». Люди танцювали та співали разом із артистами. Організатори подбали і про насичену програму для дітлахів. Малечу розважали казкові герої, майстри аквагриму, безкоштовно працювали батути. Чимало людей відпочивали в затінку за столиками чи на землі.

Не довелося спочивати цього дня прибиральникам комунального підприємства. Вони оперативно збирали сміття, зазначаючи, що в свято його утворюється дуже багато.

Зі святом присутніх також привітав Анатолій Бондаренко. Він побажав усім миру та злагоди.

Директор КП «Дирекція парків» зауважив піднесений настрій черкасців. Він особисто пригощав стареньких кашею та слідкував за порядком у парку.

У нашій родині це було велике свято, адже в мене воювали обидва діди, загинула тітка. Мій батько дуже багато розповідав, як вони переправлялися з Городища, а дорогою їх бомбили німецькі винищувачі, діти сховалися в яру, а татова сестра загинула. Ми з батьками завжди святкували і з прапорцями йшли на парад. Це було родинне свято. Я вважаю, що фашизм перемогло якраз об’єднання всі людей, всіх націй. І тоді ніхто не говорив про те, хто є українець, росіянин, таджик чи казах… Усі воювали з одним ворогом – фашизмом, – сказав директор КП «Дирекція парків», депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький. – Зараз відбувається щось схоже. Але саме тому, що Україна єдина, ми і зараз переможемо цей фашизм. Адже сьогодні всі розуміють, і ті, хто народився в радянській Україні, і ті, хто в незалежній, що нині ситуація складна й держава переживає ті часи, коли її треба захистити. Коли люди об’єднуються думками, то вони вже допомагають своїй країні. Можливо, і є напруга, але вона не лякає, а об’єднує.

Наступного року, пообіцяв він, у цьому парку також проведуть урочистості з нагоди Дня Перемоги.

Поділитись

Коментарі

Вгору